ארכיון האימו הישראלי מציג: ליין TheGrave

אחרי שהתגעגענו, נזכרנו וקצת נשאבנו לתקופה שבה האימואים שטפו את רחובות ישראל, שהיינו מכירים חברים בגרייב, בשוקס ובMSN, זכינו לביקוש משוגע ולא נורמלי למסיבה שמקדשת את תקופת האימו/סנטר של כולנו ומביאה לידי ביטוי את הרצון שחבוי בכולנו לחזור לאותה תקופה ללילה אחד. (או כמה לילות, תלוי בכם)

אחרי הרבה מחשבה החלטנו להרים את הכפפה ולענות בחיוב על הבקשה!

על פי התכנון מחכה לנו לילה עם שירים משנים 2005-2013 בלבד, מכל גווני הסגנונות של הפריקים של התקופה: פופ פאנק, סקרימו, נו מטאל, פוסט-הארדקור, מטאלקור ודת'קור.

ובקומה השניה

פופ, דאבסטפ והיפ הופ מהשנים 2000-2010 בלבד עם אמנים כגון Britney Spears, Lady Gaga, Katy Perry, Avril Lavigne, Basshunter, Skrillex, 50 Cent, Rihanna, Modestep, Kelly Clarkson, Chris Brown, Kesha, Akon, The Veronicas ועוד הרבה!

שאלות ותשובות

המסיבה תתקיים במועדון ה-Wave – שבח 1, תל אביב

המסיבה היא 18+.

 בקומה הראשונה יושמעו שירים משנים 2005 – 2013 בלבד, מהרך לכבד ביותר בהדרגה לאורך הלילה ומאמנים כגון:
A Day To Remember, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, My Chemical Romance, Bullet For My Valentine, Escape The Fate, Alesana, blink-182, Silverstein, Underoath ועוד…

ז’אנרים: פופ פאנק, רוק אלטרנטיבי, נו מטאל, סקרימו, מטאלקור, פוסט-הארדקור, דג’נט, דת’קור.

 בקומה השניה יושמעו שירים משנים 2000 – 2012 בלבד, מכל האמנים האהובים והמוכרים של התקופה:
Shakira, Black Eyed Peas, Akon, Avril Levin, Skrillex, Kesha, Kenya West, Lady Gaga, Justin Timberlake, Hoodbastank, Papa Roach, OneRepublic, Maroon 5, Katy Perry, Skazy, Linkin Park, סינרגיה ועוד…

ז’אנרים: דאנס, פופ, היפ הופ, טראנס, דאבסטפ, טקטוניק, רוק מיינסטרים, פופ פאנק ועוד פניני נוסטלגיה שנשאיר כהפתעה 🙂

 

 

 

הגרייב היה רשת חברתית פעילה ומצליחה בשנים 2007-2010. זה היה אתר שמיועד בעיקר לפריקים, והוא משך אליו את כל הגולשים באתרים באותה תקופה ‘שוקס’, ‘שעת השין’, ‘מקושרים’ שמזדהים עם תרבות אימו /  אלטרנטיבי. דרך הגרייב נוצרו המון חברויות, היו מפגשים רבים דרכו ואפילו יש זוגות שהכירו שם והיום עדיין יחד.

היום הגרייב הפך לליין מסיבות חדש בשיתוף עם המייסד של האתר גרייב.

ראשית, אנחנו תומכים ומגיעים לכל אירוע אחר שקשור לאימו/קור וגם מפרסמים בעמוד שלנו. קיימים כעת כ-2 ליינים גדולים יחסית בתל אביב כאשר אחד מתמקד באימו על הצד הפופי והאלטרנטיבי, והשני מתמקד בתתי ז’אנר של קור כבדים ופחות מיינסטרימים.

המסיבה שלנו היא היכן שהוא באמצע של שניהם, אנו נמזג את ‘דרגות הקושי’ בהדרגה עד לסוף הלילה שיהיה כבד במיוחד 🙂

בנוסף, המסיבה שלנו היא סביב נושא תקופת הפריקים וילדי הסנטר של שנים 2005-2013, כלמר לא ינוגנו שירים מאוחרים יותר כמובן, והתכנסנו בעיקר כדי לחזור לאותה תקופה ללילה אחד. 

יש לומר שלמרות הכוונה שלנו לנגן שירים שכולנו מכירים, אכן ישולבו המון שירים שלא שמענו הרבה זמן במסיבות, או אפילו מעולם לא. אנחנו בהחלט מכינים לכם פלייליסט מפתיע ולא צפוי, שהוא גם מורכב בחלק גדול ממנו מהבקשות שלכם!

D: